۱۳۹۷ سي دي
Sunday, January 20, 2019
تعداد بازدید: 

ضیافتی بزرگ برای قطعه سازان

گشایش یازدهمین نمایشگاه اتومکانیکای دبی
عصرخودرو: دقایقی پیش یازدهمین نمایشگاه اتومکانیکادبی در محل مرکز تجارت جهانی شهر دبی با حضور رییس انجمن حمل و نقل دبی افتتاح شد
.
 
 
 

در نمایشگاه امسال 10 شرکت از ایران حضور دارند که با در اختیار گرفتن 201 متر مربع رشد 4 برابری را نسبت به دوره گذشته تجربه می کنند.

گفتنی است در این نمایشگاه شرکت های فعال در بخش های قطعات و مجموعه های خودرو، تایر و باطری، تعمیرات و سرویس، لوازم جانبی و تیونینگ و کاوراش حضور پررنگی دارند.

همچنین در سال 2012 از میان بازدید کنندگان کشورهای خاور میانه ایران با 1289 بازدید کننده، عربستان صعودی با 1225 بازدید کننده و پاکستان نیز با 756 بازدید کننده رتبه های اول و تا سوم را به خود اختصاص داده اند.

بر اساس آمار منتشر شده ایران همچون 10 سال گذشته بزرگترین مقصد صادراتی از دبی با 1.213 میلیارد دلار بوده است و در رده های بعدی نیز عربستان صعودی و عراق با 353 و 160 میلیون دلار بوده اند. همچنین آمار نشان می دهد 30 درصد صادرات در گروه قطعات خودرو از دبی به ایران بوده ، این در حالی است 9 درصد صادرات به عربستان، 4 درصد عراق، 3 درصد کویت و 2 درصد پاکستان بوده است.

لازم به ذکر است که این نمایشگاه شامل بخش های قطعات و لوازم یدکی انواع اتومبیل سواری تجهیزات و لوازم مورد نیاز برای نگهداری اتومبیل، تجهیزات و دستگاه های مورد نیاز برای تنظیم نیروی محرکه اتومبیل، بازسازی بدنه و تایر انواع اتومبیل سواری، تجهیزات و لوازم مورد نیاز جهت سوخت رسانی تجهیزات و دستگاه های مورد نیاز جهت شستشوی اتومبیل تجهیزات و مواد مورد نیاز برای رنگ کاری و جلوگیری از زنگ زدگی لوازم کارگاهی و تعمیر گاهی است.

گفتنی است شرکت دروازه تجارت فراسو نمایندگی انحصاری شرکت نمایشگاههای بین المللی فرانکفورت و اتومکانیکا در ایران است.

 


تاريخ ثبت خبر : ۱۳۹۲/۳/۲۱
منبع : http://www.asrekhodro.com/fa/page/31120/%DA%AF%D8%B4%D8%A7%DB%8C%D8%B4+%DB%8C%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%8