۱۳۹۷ سي دي
Sunday, January 20, 2019
تعداد بازدید: 

تلفن همراه جایگزین عابر بانک ها شد

تلفن همراه جایگزین عابر بانک ها شد

چکیده: مدیر عامل بانک ملی از امکان بهره گیری از تلفن همراه به جای عابر بانک در پایانه های فروشگاهی خبر داد و گفت: بهره گیری از این خدمت از سال آینده در خودپردازها نیز امکان پذیر می شود.

ˈفرشاد حیدریˈ روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: حذف کارتهای بانکی برای نخستین بار در کشور به صورت منحصر به فرد در بانک ملی اجرا شد.

وی ادامه داد: سرمایه بانک ملی در هفته جاری از 22 هزار میلیارد ریال به 99 هزار میلیارد ریال افزایش یافت و بر همین اساس فاصله بانک ملی که بزرگترین بانک کشور است با بانک دوم پنج برابر شد.

به گفته وی، افزایش سرمایه بانک ملی از محل تجدید ارزیابی دارایی های بانک ملی محقق شده است.

مدیر عامل بانک ملی همچنین از گسترده تر کردن بانکداری میان جوانان و نوجوانان از طریق راه اندزای سایتی در این بانک خبر داد و افزود: بانک ملی با افتتاح این سایت بانکداری را از مدارس آغاز کرده و بر همین اساس بعد از رونمایی از کلوپ نوجوانان و جوانان، حجم وسیعی از این قشر از این نوع بانکداری استقبال کرده اند.

حیدری افزود: همچنین پنجاه و دومین شعبه الکترونیکی شهاب ملی امروز افتتاح می شود، ضمن آن که صرافی الکترونیکی بانک ملی نیز در حال راه اندازی است.

وی از اختصاص 15 میلیارد ریال به زندانیانی که مرتکب جرایم غیرعمد شده اند توسط این بانک خبر داد و افزود: همچنین این بانک در بافت های مسکن مهر بر اساس آمایش سرزمینی تعدادی مدرسه و مسجد بنا می کند.

حیدری در خصوص مصارف و منابع بانک ملی گفت: منابع این بانک 739 هزار میلیارد ریال و مصارف آن 640 هزار میلیارد ریال بوده است که بخش مصارف 32 درصد رشد همراه بوده است.

وی در خصوص مطالبات معوق بانک ملی اظهار داشت: میزان مطالبات این بانک در آبان ماه امسال 175 هزار میلیارد ریال بوده که از آن زمان تاکنون بیش از 49 هزار میلیارد ریال از مطالبات وصول و یا تعیین تکلیف شده است، به نحوی که مانده مطالبات هم اکنون کمتر از پایان سال گذشته است.

منبع:  خبرگزاری ایرنا 


تاريخ ثبت خبر : ۱۳۹۱/۱۲/۲۳
منبع :